Základná škola, Hradná 22, Nové Zámky

realizátor projektu
„Nové kreatívne možnosti pre matky s deťmi“

Základná škola, Hradná 22, Nové Zámky úspešne realizovala projekt, určený pre nezamestnané matky s deťmi a matky na materskej dovolenke. Projekt bol spolufinancovaný Európskou úniou v rámci sektorového operačného programu Ľudské zdroje. Riadiacim orgánom schváleného projektu je Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR.
Cieľová skupina
Do projektu sa zapojili osoby po materskej dovolenke, ktoré majú deti do 10 rokov , osoby evidované na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v Nových Zámkoch, ale i osoby na materskej dovolenke.
Maximálny počet účastníkov bol 40.
Výhodou projektu bolo, že sme mysleli aj na deti našich účastníkov, ktoré mohli byť v blízkosti svojich rodičov. Deti boli umiestnené v tzv. detskom kútiku. Odborný pedagogický personál zabezpečil deťom rôzne aktivity (rozvoj kreativity, kreslenie, lepenie), v prípade dobrého počasia pobyt a pohybové hry vonku.

Čo projekt ponúkal :

Časový harmonogram: september 2006 – marec 2007