Karneval

Myslíte si, že my na Hradnej sa len učíme? Tak to teda nie, vieme sa veru i zabaviť.
Okrem iných zábavných akcií sa každoročne na našej škole koná i karneval. Žiaci sa na jeden deň premenia na princezné, mušketierov, vodníkov či iné rozprávkové a fantastické bytosti. Triedy sa zmenia pod rukami šikovných pani učiteliek a vychovávateliek na nepoznanie. A zábava sa môže začať. Súťaže, hry, tanec - toho
všetkého sa môžu zúčastniť nielen naši školáci, ale aj ich malí kamaráti z materských škôlok. Tí sa nevedia vynadívať na záplavu pestrofarebných masiek, ktoré pred nimi defilujú. Najskôr sú síce trošku nesmelí, no po chvíľke sa i oni dokážu baviť spolu s veľkými kamarátmi. Dopoludnie rýchlo uplynie a na záver každého čaká sladká odmena. Tak teda dovidenia zase o rok.